Loading...
Úvod 2018-01-16T10:52:51+00:00

Příměstské tábory pořádáme během letních prázdnin.

Příměstské plavací tábory v Brně
pro děti od 3 do 14 let

Příměstské tábory každoročně pořádáme během letních prázdnin. Náš příměstský tábor v Brně je kvalitní, zábavný, hravý a pestrý program venku i v bazénu, pro děti z Brna a okolí. U nás si můžete v létě vybrat podle témat, aktivit a věku  ze tří variant letních příměstských táborů v Brně. Všechny letní příměstské tábory obsahují denně lekci plavání. Tábory jsou rozděleny podle věku –  jsou vhodné pro děti od 3 do 14 let, program je celodenní 8-16 hod, tábor pro nejmenší je od 8-15 hod, zajištěn je rovněž pitný režim a teplý oběd. Během příměstského tábora se dětem věnují naši zkušení instruktoři, které děti mohou zánt z kurzů plavání v Plaváčcích v Brně. Všichni mají rovněž zkušenosti z pobytů, příměstských táborů a z vedení kurzů cvičení pro děti. Na našich příměstských táborech jsou pro děti připravené tvořivé činnosti, hádanky, pohádky, hry a soutěže, plavání, šerm, děti se mohou těšit třeba na přespání na hradě, na zvířátka, výlet na cvičák, kde si zkusí agility, na návštěvu chovatelské stanice, na dobrodružnou noc s táborákem,přespáním a zkouškou odvahy, na zpívání s kytarou a tancování…prostě na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Každým příměstským táborem bude děti provázet celo-táborová hra vhodná pro všechny kluky i holčičky.

Více

Pobytový tábor pro děti
od 6 do 14 let

Během letních prázdnin pořádáme i tábor klasický pro děti od 6 let. Snažíme se najít pro tábor místo v přírodě aby děti byly co nejvíce venku a měly co nejvíce pohybu. Součástí pobytových táborů jsou lekce plavání dle možností zvoleného táborového místa.

Tábor má vždy nějaké poutavé a zajímavé téma, které děti provází celý týden a stane jejich novým prázdninovým příběhem. Děti se mohou těšit na klasický táborový program – budíčky, rozcvičky, soutěže, bojové hry, poznávání přírody, učení se morseovy abecedy či tajného písma, luštění zašifrovaných zpráv, zkouška odvahy, táboráky a zpívání při kytaře a třeba i spaní pod širákem.

Více