Tábory a pobyty pořádáme během letních prázdnin.

Příměstské plavací tábory v Brně
pro děti od 4  do 12 let

  • pro děti od 4 do 10 let – 8.-12.7.2019 – „Bloudy velblouda Blouda“
  • pro děti od 5 do 12 let – 12.8.- 16.8.2019 – „Záchrana planety Země“

Příměstské tábory každoročně pořádáme během letních prázdnin. Náš příměstský tábor v Brně je kvalitní, zábavný, hravý a pestrý program venku i v bazénu, pro děti z Brna a okolí. U nás si můžete v létě vybrat podle témat, aktivit a věku  ze tří variant letních příměstských táborů v Brně. Všechny letní příměstské tábory obsahují denně lekci plavání. Tábory jsou rozděleny podle věku –  jsou vhodné pro děti od 3 do 14 let, program je celodenní 8-16 hod, tábor pro nejmenší je od 8-15 hod, zajištěn je rovněž pitný režim a teplý oběd. Během příměstského tábora se dětem věnují naši zkušení instruktoři, které děti mohou znát z kurzů plavání v Plaváčcích v Brně.

Více o Příměstských táborech zde.

Pobytový tábor pro děti
od 6 do 14 let

  • 13.-19.7.2019 „Nekonečný příběh u rybníka Olšovce“ – Jedovnice

Během letních prázdnin pořádáme i tábor klasický pro děti od 6 let. Snažíme se najít pro tábor místo v přírodě aby děti byly co nejvíce venku a měly co nejvíce pohybu. Součástí pobytových táborů jsou lekce plavání dle možností zvoleného táborového místa.

Tábor má vždy nějaké poutavé a zajímavé téma, které děti provází celý týden a stane jejich novým prázdninovým příběhem. Děti se mohou těšit na klasický táborový program – budíčky, rozcvičky, soutěže, bojové hry, poznávání přírody, učení se morseovy abecedy či tajného písma, luštění zašifrovaných zpráv, zkouška odvahy, táboráky a zpívání při kytaře a třeba i spaní pod širákem.

Více o pobytových táborech zde.