Páteční aquafitness s hlídáním dětí

Kde a kdy

  • Wellness Rakovec, Rakovecká 13, Brno Bystrc 635 00
  • Kurz 6.9. – 20.12.2019
  • Pátek 10.30 – 11.15 s hlídáním dětí
  • přidat se můžete kdykoli nebo přijít vyzkoušet (-:

Páteční lekce jsou kondiční vhodné pro všechny věkové kategorie a jsou vítáni i muži! Během cvičení nabízíme hlídání dětí, které je již v ceně. Nejedná se o žádné choreografie a složité sestavy , ale kondiční protahovací a posilovací cviky využívající odporu vody. Přidat se můžete kdykoli během kurzu nebo můžete chodit na jednotlivé lekce za 200,-.

Cvičení probíhá v bazénu hlubokém 145 cm o příjemné teplotě 30°C.

Při lekcích budeme používat různé pomůcky pro zvýšení efektu jednotlivých cviků a cvičíme za doprovodu hudby.Na cvičení do vody jsou vhodnější plavky vcelku a určitě nezapomeňte na pitný režim.

KALENDÁŘ ZDE

Ceník

  • Cena jednorázové lekce: 200,- Kč
  • Permanentka na 15 lekcí: 2250,- Kč (lekce 150,-)

Aquafitness se zaměřuje zejména na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a tvarování a zpevňování celého těla. Odpor vody je vyšší než odpor vzduchu. Tím pádem, je intenzita cvičení mnohonásobně vyšší, než u běžných cvičení, prováděných na suchu. Zároveň voda masíruje namáhané svaly.

Při cvičení ve vodě nedochází k sebemenším otřesům, takže šetříte klouby. Avšak i kardiovaskulární systém bude danou formu cvičení snášet o poznání lépe. Mezi další nesporné výhody patří: až čtyřikrát rychlejší redukce hmotnosti, než na suchu, výrazné rehabilitační účinky a v neposlední řadě se při něm nepotíme.

Je vhodný v každém věku a při každé hmotnosti.