Loading...
Příměstské tábory 2018-01-16T11:20:46+00:00

Příměstské tábory v Brně pro děti od 3 do 14 let

Příměstské tábory pořádáme během letních prázdnin. Náš příměstský tábor v Brně je kvalitní, zábavný, hravý a pestrý program venku i v bazénu, pro děti z Brna a okolí. U nás si můžete v létě vybrat podle témat a aktivit ze dvou variant letních příměstských táborů v Brně. Některé naše letní příměstské tábory obsahují denně lekci plavání. Jsou rozděleny podle věku a vhodné pro děti od 3 do 14 let, program je celodenní 8-16h, zajištěn je rovněž pitný režim a teplý oběd. Během příměstského tábora se dětem věnují naši zkušení instruktoři, které děti mohou znát z našich jiných pravidelných aktivit. Všichni mají rovněž zkušenosti z pobytů, příměstských táborů a z vedení kurzů cvičení pro děti. Na našich příměstských táborech jsou pro děti připravené tvořivé činnosti, hádanky, pohádky, hry a soutěže, plavání, šerm, děti se mohou těšit třeba na přespání na hradě, na zvířátka, výlet na cvičák, kde si zkusí agility, na návštěvu chovatelské stanice, na dobrodružnou noc s táborákem,přespáním a zkouškou odvahy, na zpívání s kytarou a tancování…prostě na spoustu nevšední zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Každým příměstským táborem bude děti provázet celo-táborová hra vhodná pro všechny kluky i holčičky.

Sněhurka a 15 trpaslíků

Letní příměstský tábor – červenec 9.-13.7.2018
příměstský tábor s plaváním pro děti od 3 – 5 let, 7.45 – 15.00 hod

Příměstský tábor pro nejmenší děti, jehož tématem budou pohádky. Děti se mohou každý den těšit na:

  • Lekci plavání
  • Tvořivé dílničky
  • Soutěže, hry a vycházky
  • Pohádkovou relaxaci po obědě
  • Dětskou jógu
  • A spoustu dobrodružství s pohádkovými postavami

Tento tábor bude probíhat v prostorách plaveckého klubu Plaváčci na tř. Generála Píky 11, Brno Lesná.

Sportovní tábor

Letní příměstský tábor – červenec 16. – 20.7.2018
Příměstský tábor s plaváním a jógou pro děti od 7 – 14 let, 7.45 – 16.00 hod

Příměstský tábor pro školní děti plný sportu a nevšední zábavy. Děti budou mít příležitost kromě pravidelných lekcí plavání v dráze a jógy si vyzkoušet i jiné netradiční sporty a sportovní vyžití. Cílem tohoto tábora je také aby děti více poznali své město Brno, ve kterém žijí.

Základnou tohoto tábora bude Orlovna v Husovicích, plavat budou děti na bazénu TJ Tesla na Halasově nám. na Lesné – zde si budeme děti ráno přebírat.

Dobrodruzi v botanické zahradě

Letní příměstský tábor – srpen 13.-17.8.2018

Příměstský tábor s plaváním pro děti od 4 do 10 let, 7.45 – 16.00 hod

Kouzelný týden v Arboretu na tř. Generála Píky 11. Děti prožijí tábor v nádherném prostředí botanické zahrady , a přesto v centru Brna a budou mít možnost seznámit se s různými zvířátky. Celým táborem je budou provázet skřítci, kteří pro ně budou mít připravené různé úkoly, hry a soutěže. Děti budou každý den plavat na tř. Generála Píky 11 v plaveckém klubu Plaváčci.

Dva příměstské tábory mají zázemí v Orlovně v Husovicích, Vranovská 93 – http://www.orelhusovice.cz/o-nas/ kde se děti mohou těšit na nádhernou velkou zahradu s hracími prvky a tělocvičnu. Provoz je od 7:45 do 16:30 hod v prostorách Orlovny.

Předávání dětí probíhá ráno 7:45 – 8:00 hod , místo dle jednotlivých táborů se liší. Odpoledne si děti vyzvednete v Orlovně na Vranovské 93 v 16.00 hod – týká se táborů, které mají základnu na Orlovně.

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku, zahrada Orlovny je umístěna ve vnitrobloku, takže je úplně odříznuta od ruchu ulic a silnic. Má spoustu herních prvků – hřiště, lezecký jehlan, pískoviště, lanovku. Děti se během tábora mohou těšit i jednu noc v Orlovně s táborákem . Naše příměstské tábory jsou s plaváním, což je jedinečná příležitost pro děti se naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit během krátké doby. Každodenní lekce plavání jsou velmi efektivní. Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři. Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Nejpozději týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Nejpozději týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Ceník příměstských a pobytových táborů

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení celé částky a odevzdání potvrzení od lékaře, že se dítě může tábora účastnit. Všechny formuláře Vám můžeme poslat mailem. Cenu tábora je třeba uhradit do 7 dnů od přihlášení a odevzdat vyplněné dokumenty. Cena tábora je ……..,- Kč.

Zájemci o platbu na fakturu, můžete zaslat objednávku na e-mail info(zavináč)ciperove.com. Na tábory se můžete hlásit telefonicky na čísle 601 308 738 nebo mailem na e-mail info(zavináč)ciperove.com. Přihlášku a potřebné dokumenty Vám zašleme mailem. Celou částku za tábor je třeba uhradit do 7 dnů od přihlášení a odevzdat vyplněné dokumenty.