Pobyty pro rodiče s dětmi

Aktuální pobyty zde

„Léto s dinosaury v Bílých Karpatech“

31.7.-6.8.2021

Horský hotel Jelenovská

Letní tábor pro rodiny s dětmi s plaváním, jógou, canisterapií a dinosaury

Hotel se nachází uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Součástí hotelu je wellness centrum s finskou saunou, vnitřní a venkovní bazén, malá posilovna, stolní fotbálek, ping pong, kulečník. Jedná se o horský hotel na kopci, takže počítejte s dostatečným zlepšením vaší kondice.

Vhodné pro děti od 1 roku do 14 let .

Můžete se těšit 2x denně na plavání v bazénku, jógu pro děti i pro dospělé, baby masáže, aquaerobic, saunu, celodenní program pro děti i rodiče a večerníček. A na dostatek pohybu do kopců a úžasný čerstvý horský vzduch (-:

Máte raději aktivní než pasivní dovolené? Nabízíme příjemné řešení.
Pořádáme týdenní táborovou dovolenou pro rodiny s dětmi, která je vždy tematicky zaměřená na určitou pohádku nebo večerníček. Pobyty pořádáme v krásných čistých přírodních oblastech Vysočiny (Bystré u Poličky, Svratka), Orlických hor (Deštné) nebo Jeseníků. Jedná se o hotely a penziony, které jsou k pobytu s dětmi uzpůsobeny a vybaveny (herna, pokoje s postýlkami, krmící židličky, strava atd.). V každém ubytovacím zařízení je bazén vhodný k plavání rodičů s dětmi.

A jak takový pobyt pro rodiče s dětmi vypadá?
Co tam po dobu celé dovolené „vyvádíme“? Dvakrát denně máme kurzy plavání, děti jsou rozděleny dle věkových kategorií. Děti si díky tak intenzivnímu plavání zdokonalí plavecký styl, nebo mohou překonat určitou nejistotu či blok. Prospěje to nejen dětem, ale i rodičům. V kurzech plavání zařazujeme i potápění rodičů a společné plavání s dětmi. Během pobytu nás navštíví pan fotograf , který natočí plavání nad i pod vodou. Mezitím si jdeme zacvičit a opět k tomu přizveme rodiče – při společných cvicích zažijeme mnoho legrace.

Dovolená s dětmi, kde za Vás program vymýšlí někdo jiný! Dovolená na kanapíčku s nohama nahoře to sice není, ale o to víc to stojí za to! Přijďte se přesvědčit, vezměte děti a pojeďte s námi na dovolenou, kde děti budou vydováděné a rodiče malinko unavení! Těšíme se na Vás na pobytu!

Cvičení dětí s rodiči probíhá na pobytech v teplých měsících venku, abychom se co nejvíce provětrali a v zimě v prostorných hernách. Lenošit není kdy, protože ve zbylých chvílích „výtvarničíme“. K dispozici máme nejrůznější pomůcky od papíru, přes barvičky, látky až k modelovací hmotě. Dle námětu tet, jež o Vás po celou dobu pobytu pečují, zkoušíme vyrábět různé drobné předměty, dekorace atd. Pokud zbývá dostatek sil, utíkáme ven na procházku nebo dvakrát za týden na baby masáže (kdy rodiče masírují své děti). Během pobytu každý den po večeři již netrpělivě očekáváme „online večerníček“ hraný tetami. Po něm následují dětské soutěže, kde se „bojuje“ o body, aby mohlo být na konci pobytu vyhlášeno a odměněno nejlepší družstvo dětí a rodičů. Vyhlášení probíhá na závěrečném karnevalu.

Program pobytu je pestrý, sami pak rozhodujete, zda absolvujete všechno podle denního plánu od plavání až po večerní soutěže nebo si vyberete jen některé aktivity. Rádi uvítáme nápady vás, rodičů! Snažíme se vyplnit většinu času pestrým programem, ale abyste měli o dovolené i nějaké rodinné chvilky pro sebe a své děti, naplánovali jsme v půlce týdne volný den k relaxaci, nabrání nových sil do zbylých dnů a taky na různé výlety. A že jich v těchto krásných oblastech není málo!

Letní pobyt s plaváním, jógou a canisterapií

Horský hotel Jelenovská

  • Kdy: 31.7.-6.8.2021
  • Kde: Horský hotel Jelenovská
  • Pobyt je vhodný pro rodiče, prarodiče a děti od 1 roku do 14 let.
  • Léto s plaváním, jógou a dinosauřím pohádkovým programem pro děti i rodiče!
  • Přihláška ke stažení – připravujeme

Ceny ubytování s plnou penzí 2020:

Dospělí s plnou penzí                                                                                4 740,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí                                                             3 540,-

Děti do 3 let možnost dokoupení plné penze                                        280,-/den

Dospělí s plnou penzí APARTMÁN                                                        8 400,-

Neobsazené lůžko

Ceny programu pro rok 2021:

Dítě                                                                                                                2000,-

Dospělí                                                                                                           800,-

DETAIL POBYTU ZDE
Kde všude jsme již byly