Načítám Akce
akce již proběhla.

Letní pobyt pro rodiny s dětmi plaváním, jógou pro děti i dospělé a aquaerobicem 

Pojeďte s námi do Hostýnských vrchů užít si krásné přírody a čerstvého vzdoušku!
Hotel Rusava stojí uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, která se nachází cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem a je křižovatkou turistických a cyklistických tras. Hotel Rusava nabízí ubytování různých kategorií – hotelové pokoje s bezbariérovým přístupem, chatky a bungalovy, širokou škálu služeb – wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití – bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti – kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.
Děti se mohou těšit na intenzivní kurz plavání s rodiči dvakrát denně. Ve vodě je vždy zkušená instruktorka, která má připraveny lekce tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plaveckých dovednostech, tak i v potápění. Vše probíhá hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější. Jako motivace jsou používány pestrobarevné pomůcky a hračky různých tvarů a materiálů, lekce je plná písniček, říkadel a her.

Bohatý program je určen pro děti od 1 roku – plavání, cvičení, jóga, masáže, vycházky do přírody, pro větší děti jsou připravené různé výtvarné činnosti, spousta soutěží a nebude chybět ani tradiční, a u dětí velmi oblíbené muzicírování s dětskými hudebními nástroji. Celým pobytem provází vždy tematicky vybrané pohádkové postavy, se kterými děti prožijí nejrůznější dobrodružství. Každý večer jim tito kamarádi zahrají pohádku na dobrou noc a někteří odvážlivci z řad diváků si budou moci ve večerníčku i zahrát.
Dospěláci se mohou těšit na aquaerobic a jógu pod širým nebem – pokud nám počasí bude přát (-:

Co nabízí blízké okolí?
Venkovní koupaliště – Pouhých 200 m pod hotelem najdete oblíbené letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Koupaliště bývá v provozu od června do září (v závislosti na počasí).
Hřiště a půjčování kol – Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu, přímo v areálu hotelu. Základní sportovní náčiní půjčujeme v hotelové recepci za drobnou úplatu, samotné hřiště je pro hotelové hosty k dispozici zdarma. Pokud zatoužíte vyrazit za hranice hotelového areálu, rádi vám zapůjčíme kolo nebo koloběžku. Ceník půjčovného a rezervace je možná v hotelové recepci.
Bowling – Bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Herna je vybavena dvěma dráhami se šňůrovými stavěči Vollmer a se scoringem Qubica AMF. Pro děti a méně zdatné hráče jsou obě dráhy vybaveny automatickými bumpery – zábranami proti pádu bowlingové koule do žlábku.
Masáže – Masáž, jako osvědčená metoda sloužící k uvolnění svalového napětí a odstranění bolesti ve svalech, nemůže chybět v nabídce služeb Hotelu Rusava. Dopřát si můžete klasické i speciální masáže dle aktuální nabídky.ZÁJEMCI O MASÁŽ JE TŘEBA NAHLÁSIT SE PŘEDEM NEBO UVÉST DO PŘIHLÁŠKY, MUSÍ BÝT OBJEDNÁNO PŘEDEM.

Ceny ubytování s plnou penzí:

Dospělí s plnou penzí                                                                               5 100,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí                                                             2 970,-

Děti do 3 let možnost dokoupení plné penze                                            225,-/den

Dospělí s plnou penzí APARTMÁN                                                           7 500,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí APARTMÁN                                          5 370,-

Děti do 3 let zdarma, NEHRADÍ SE NEOBSAZENÉ LŮŽKO

Ceny programu:

Dítě                                                                                                                  2000,-

Dospělí                                                                                                             800,-

  • CENU ZA PROGRAM HRADÍTE SPOLKU ČIPEROVÉ NA TŘ. GENERÁLA PÍKY11 V HOTOVOSTI PŘI PODPISU SMLOUVY.
  • CENU UBYTOVÁNÍ S PLNOU PENZÍ HRADÍTE PŘÍMO NA ÚČET HOTELU RUSAVA  DO DVOU DNŮ OD PŘIHLÁŠENÍ

 

PŘIHLÁŠKA

 

Rezervace místa
Pokoje si můžete rezervovat na info(zavináč)ciperove.com. Přihláška se odevzdává na tř. Gen. Píky 11 do 7 dnů od rezervace, kde se také hradí v hotovosti cena pobytu.
Cenu pobytu je třeba uhradit do týdne od rezervace.
Kontakt: 601 308 738