Příměstské tábory v Brně
pro děti od 4 do 12 let

rok 2024

Úvodní stránka/Příměstské tábory

Příměstské tábory s výukou plavání v bazéně Za Lužánkami nebo na Ponávce v Brně, jógovou rozcvičkou, zpíváním a dováděním pro děti od 4 do 12 let.


Termíny pro rok 2024:

Vítáme vás na dobrodružství!
Vyberte si ze tří nezapomenutelných týdnů plných dobrodružství pro vaše děti s našimi letními příměstskými tábory 2024.
Vyberte si svůj termín:

Bláznivé sporty

15 července - 19 července

Jungle survivor

22 července - 26 července

Super Mario

19 srpna - 23 srpna

7.45 – 16.00 hod

Kde: Orlovna Obřany, Brno

Nudí tě tradiční sporty? Přidej se k nám na týden plný neobvyklých a zábavných sportů! Od upside-down fotbalu přes ringo až po Kin-Ball a Bossaball – roztoč své léto s námi. Adrenalin, smích a nové dovednosti tě čekají! 🏐🤸‍♂️🤾‍♀️

Detail tábora

7.45 – 16.00 hod

Kde: Orlovna Obřany, Brno

Připrav se na dobrodružství v srdci divočiny! „Jungle Survivor“ tě zavede do světa, kde čekají výzvy a dovednosti pro přežití v džungli. Stavěj přístřešky, orientuj se v terénu, objevuj flóru a faunu. Každý den nové dobrodružství, příležitost k posílení týmové spolupráce a přežití v náročných podmínkách! 🌲🧭🔥

Detail tábora

7.45 – 16.00 hod

Kde: Arboretum, Generála Píky 1, Brno

Zapomeň na gravitaci a vstoupej do světa Super Mario plný skákání, bláznivých dobrodružství a nečekaných překážek. Na našem táboře „Super Mario“ procestuješ svět, prozkoumáš jeho kulturu a soutěžíš v herních výzvách inspirovaných legendárním světem Super Mario. 🍄🌟🎮

Detail tábora
Přihlásit se

Náš příměstský tábor v Brně je kvalitní, zábavný, hravý. Nabízíme pestrý program venku i v bazénu, pro děti z Brna a okolí.
Můžete si u nás vybrat podle témat a aktivit ze dvou variant letních příměstských táborů v Brně. Tábory obsahují lekce plavání pro začátečníky i pokročilé.
Aktivity jsou naplánovány přiměřeně k věku a jsou vhodné pro děti od 4 do 12 let, program je celodenní 8-16h, zajištěn je rovněž pitný režim a teplý oběd.

Dětem se věnují naši zkušení instruktoři, které děti mohou znát z našich jiných pravidelných aktivit. Všichni mají rovněž zkušenosti z pobytů, příměstských táborů a z vedení kurzů cvičení pro děti. Pro děti máme připravené tvořivé činnosti, hádanky, pohádky, hry a soutěže a také plavání.

Každým příměstským táborem bude děti provázet celo-táborová hra vhodná pro všechny kluky i holčičky.

Na všech našich příměstských táborech je zajištěna vegetariánská strava.

Tábory si můžete rezervovat přes tlačítko přihlásit se viz výše, u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 7 dnů od přihlášení.
Platby přijímáme od února 2024.
Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení.
Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku. Storno je možné pouze v případě, kdy přímo v termínu konání tábora je tato aktivita díky vládním nařízením zakázána.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde.

(obyčejně, ne doporučeně):

Michaela Hercíková
Čiperové
Radomská 471/5
Bohnice, 18100
Praha 8

Týden před začátkem tábora posíláme info email s pokyny, co mají mít děti s sebou, jak to bude probíhat organizačně a na co se můžete těšit.