Loading...
Cvičení pro děti2018-06-29T12:01:30+00:00

Kurzy cvičení kojenců, batolat a dětí předškolního věku pro rodiče s dětmi

OD NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2018 CVIČÍME V ORLOVNĚ V HUSOVICÍCH NA VRANOVSKÉ 93

Již nyní si můžete rezervovat místo.

Cvičíme s miminky v Brně již od 3 měsíců až po děti do 4 let. Lekce jsou rozděleny podle věku a motoriky.

Během lekcí cvičí kojenci i batolátka na podložkách, s různými pomůckami, které se střídají, např. overbally, gymnastické míče, kruhy, apod. Každá hodina cvičení pro rodiče s dětmi je provázena veselými říkankami, písničkami a hrou na hudební nástroje.

Děti správnou motivací vedeme k tomu, aby pro ně cvičení bylo příjemnou činností, kde si kromě pohybu a zajímavých pomůcek užijí společnou hru a blízkost se svými rodiči a vrstevníky. Pomocí říkanek a písniček, které při cvičení používáme, si děti obohacují slovní zásobu, čímž rozvíjejí svou schopnost mluvit.

Cvičení předškoláků i batolat bývá na závěr zpestřeno doplňkovou výtvarnou činností nebo hrou na hudební nástroje, tanečky a prostorovými hrami, které rozvíjejí sportovní dovednosti a také sociální zdatnost dětí, jejich komunikaci a motoriku.
Děti se pak lépe zařadí do kolektivu dětí ve školce, ale i na hřišti.

Přijďte se pobavit a pohrát si se svým děťátkem do cvičení rodičů s dětmi v Brně! Užijete si zábavu, legraci a lecčemu novému se naučíte!

Jak cvičení probíhá
Cvičení je rozděleno do následujících kategorií, ve kterých se ještě děti rozdělují do skupinek podle věku a hlavně podle stupně psychomotorického vývoje, na kterém se nacházejí:

Medvídci, pro děti od 3. měsíce do jednoho roku.
Cvičení nejmenších obsahuje správnou manipulaci s dítětem v souvislosti s psychomotorickým vývojem dětí, zlepšuje koordinaci pohybů, rovnováhu, vede děti k uvědomování si vlastního těla. Maminkám nabízí možnosti, jak s dítětem mohou cvičit i doma a podporovat tak jeho zdravý vývoj. S dětmi pracujeme 30 minut, dle jejich momentální nálady a možností. Zbytek hodiny věnujeme např. posilování problémových partií u maminek. Jednou za čas je součástí cvičení zajímavá přednáška na různá témata, např. o výživě, nošení v šátku, první pomoci, o otužování a dalších tématech.

Hopsálci, pro děti od jednoho roku do tří let.
Během lekcí přidáváme hodně aktivních činností, kdy děti přelézají, běhají, závodí, překonávají postavené dráhy, přenášejí hračky, poznávají barvy, učí se s rodiči salta, válet sudy a spoustu různých zábavných činností. Nejen děti, ale i rodiče poznají nové přátele. Děti podle nálady cvičí minimálně 30 minut, poslední čtvrt hodinku můžou věnovat různému vyrábění, malování, či zpívání s nástroji.

Šikulky, Pro děti 3 – 4 let
V této kategorii jsou cviky zaměřené na mnohostranné zkoušení pohybu, získávání zkušeností, upevnění svalové souhry, rovnováhy, a k navození správného dýchání. Vhodně volenými cviky podporujeme vývoj jemné i hrubé motoriky dětí.

Děti podle nálady cvičí minimálně 30 minut, poslední čtvrt hodinku můžou věnovat různému vyrábění, malování, či zpívání s nástroji.

Co budete potřebovat s sebou

 • miminka do 1 roku: body s dlouhým rukávkem, tepláčky, ponožky, látkovou plenku
 • starší děti: tričko, tepláky, ponožky s protiskluzem
 • rodiče: pohodlné, volné oblečení, čisté přezůvky nebo sálová obuv se světlou podrážkou

Ceník cvičení maminek s dětmi v Brně

 • Kurz cvičení: I. pololetí 2018/2019 – 21 lekcí 2520,-
 • Jednotlivá lekce: 170,- Kč

Sledujte naše akce zkušebních lekcí zdarma a vyzkoušejte si tak s dětmi novou aktivitu. Tuto akci mohou využít pouze noví jogínci. Lekce cvičení probíhají na Vranovské 93 v Husovicích v Orlovně. Cvičíme s dětmi od 1,5 roku do 12 let.

Aktuálně zkušební lekce od 3.9. do 13.9.2018.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete domluvit buď telefonicky na 603 889 792 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče.

Kurz: pravidelné chození ve stejný den a stejný čas v uvedeném termínu za zvýhodněnou cenu. Do kurzu se můžete přidat i během pololetí.

Jednotlivá lekce: možnost cvičení si vyzkoušet nebo chodit jen když máte čas, nezaručujeme místo, je třeba si předem domluvit, zda je volno, aby s vámi lektorka počítala.

Kdy a kde cvičíme

Cvičíme v tělocvičnách v Orlovně v Husovicích na Vranovské 93. Chodící děti cvičí ve velké tělocvičně a miminka, plazci a lezci v malé tělocvičně.

ROZVRH OD ZÁŘÍ 2018/2019

pondělí

 • 09:00 do 1,5 – 2  roky
 • 10:00 1 – 1,5 roku
 • 11:00 8-12 měsíců
 • 12.00 3- 6 měsíců

středa

 • 09:00 2 roky
 • 10:00 2,5 -3 roky
 • 11:00 1 – 1,5 roku
 • 12:00 1,5 roku

Jak se k nám dostanete:

V prostorách Orlovny Husovice

Ceník cvičení

Cvičení si můžete nejdříve vyzkoušet na zkušební lekci za 170,- Kč.

Aktuálně probíhají zkušební lekce od 29.1. do 15.2.2018.

Jak se přihlásit?

Zkušební lekci si můžete domluvit buď telefonicky na 604 344 219 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče. Přehled cvičících skupinek na Okružní najdete zde. Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Cvičení pro děti s rodiči

 • Pololetí – 20 lekcí = 2 400 Kč
 • Zkušební lekce = 170 Kč
 • Lekce trvá 45 minut.

Kurzy cvičení probíhají vždy celé pololetí. když se přidáte později, doplácíte zbývající lekce do konce pololetí.

KALENDÁŘ ZDE