Načítám Akce
akce již proběhla.
Registrace

Příměstský tábor pro děti od 4 do 12 let. Děti čeká týden plný zážitků, ale užijí si i plavání, jógu, canisterapii, zvířátek a hlavně spoustu her, legrace a kamarádů. Děti budou mít celkem tři lekce plavání patrně na plaveckém bazénu za Lužánkami.

Ranní předávání dětí: vždy u brány Arboreta

Odpolední vyzvedávání: ve dnech, kdy se neplave – u brány Arboreta, jinak na bazéně

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku a botanická zahrada je skvělé místo na vyžití, odříznuté od ruchů města. Součástí našich příměstských táborů je výuka plavání. Děti se tak během krátké doby mohou buď naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit.  Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři. Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení. Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde. Ke zdravotnímu posudku, prosím, poslat kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Originály vyplněných dokumentů, prosíme buď vhodit do schránky Orlovny v Husovicích nebo poslat poštou na adresu Orlovny, Spolek Čiperové, Vranovská 93, 614 00 Brno.

Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává, až v den nástupu na tábor.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Přejít nahoru