Načítám Akce
akce již proběhla.
Registrace

 

Letní pobyt pro rodiny s dětmi plaváním, jógou pro děti i dospělé a aquaerobicem 

Pojeďte s námi do Bílých Karpat užít si horského vzduchu, kopců a krásné přírody!
Horský hotel Jelenovská stojí přibližně v nadmořské výšce 600 m, uprostřed krásné přírody Bílých Karpat, nad obcí Lipina u Valašských Klobouk. Díky umístění hotelu jsou všechny procházky buď z kopce nebo do kopce, takže kondičku si určitě vylepšíte (-:  Vstup do hotelu Jelenovská je možný pouze po dlouhém schodišti, které vede z parkoviště. Pro rodiny s kočárky, spodní vstup, kde je o něco kratší schodiště – cca 6 schodů, které vede přímo k výtahu. Hotel je tříhvězdičkový, právě prochází rozsáhlou rekonstrukcí a od léta 2021 již nabízí ubytování jedné kategorie – hotelové pokoje jsou dvou, tří, čtyř a pětilůžkové s nádherným výhledem – panoramata – pokud zrovna není mlha (-: – stojí opravdu za to, milovníci hor si přijdou na své. Shlédnout můžete krátké promo video.

Hotel nabízí širokou škálu vyžití – wellness centrum, krytý bazén, venkovní bazén, masáže a koupele, saunu, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník.
Děti se mohou těšit na intenzivní kurz plavání s rodiči dvakrát denně. Ve vodě je vždy zkušená instruktorka, která má připraveny lekce tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plaveckých dovednostech, tak i v potápění. Vše probíhá hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější. Jako motivace jsou používány pestrobarevné pomůcky a hračky různých tvarů a materiálů, lekce je plná písniček, říkadel a her.

Bohatý program je určen pro děti od 1 roku až do 14 let – plavání, cvičení, jóga, masáže, vycházky do přírody, pro větší děti jsou připravené různé výtvarné činnosti, spousta soutěží a nebude chybět ani tradiční, a u dětí velmi oblíbené muzicírování s dětskými hudebními nástroji. Celým pobytem provází vždy tematicky vybrané pohádkové postavy – tentokrát postavy nebudou úplně pohádkové, ale roztomilé určitě – děti prožijí nejrůznější dobrodružství s dinosaury. Každý večer jim tito kamarádi zahrají pohádku na dobrou noc a někteří odvážlivci z řad diváků si budou moci ve večerníčku i zahrát.
Dospěláci se mohou těšit na nordic walking, aquaerobic a jógu pod širým nebem – pokud nám počasí bude přát (-:

Co nabízí blízké okolí?
Venkovní koupaliště – přímo v areálu hotelu, který je oplocený a mimo příjezdovou cestu – najdete venkovní bazén, který je dohřívaný.
Wellness, masáže, sauna a malé fitness centrum – během pobytu můžete využít i služeb hotelu, na masáže je třeba objednat se předem, ceník a nabídku najdete zde – https://jelenovska.eu/wellness/.
Výlety do okolí – jedná se o velmi atraktivní lokalitu na výlety jak pro turisty tak pro rodiny s dětmi. Nejblíže je naučná stezka a rozhledna Královec a region Broumovsko. Pro děti samozřejmě Zoo Lešná a kdo by chtěl pro změnu klidný den na rovince, může využít procházky v nedalekých Luhačovicích.

Ceny ubytování s plnou penzí:

Dospělí s plnou penzí                                                                               4 740,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí                                                            3 540,-

Děti do 3 let možnost dokoupení plné penze                                        280,-/den

Neobsazené lůžko

 

Ceny programu:

Dítě                                                                                                                  2000,-

Dospělí- hradí všichni účastníci                                                                      800,-

  • CENU ZA PROGRAM HRADÍTE SPOLKU ČIPEROVÉ V HOTOVOSTI NEBO NA ÚČET
  • CENU UBYTOVÁNÍ S PLNOU PENZÍ HRADÍTE PŘÍMO NA ÚČET HOTELU JELENOVSKÁ DO 7 DNŮ OD PŘIHLÁŠENÍ

 

PŘIHLÁŠKA

 

Rezervace místa
Pokoje si můžete rezervovat JIŽ NYNÍ na info(zavináč)ciperove.com. Přihláška se odevzdává nebo posílá do 7 dnů od rezervace.
Cenu pobytu je třeba uhradit do týdne od rezervace, platby přijímáme od ledna 2021.
Kontakt: 601 308 738

Přejít nahoru