od 1 roku do 101 let

Pravidelně pořádáme různě tematicky zaměřené rukodělné dílny. Cílem našich dílniček je nejen si něco krásného vytvořit, ale také se setkat s přáteli nebo nové přátele poznat. Nezáleží na věku ani šikovnosti. Pojďme se společně radovat ze života, naučit se něco nového vytvořit anebo zjistit, že jsme ještě všechno nezapomněli.

Vánoční svíčkové dílničky pro dospělé

Máte rádi atmosféru kouzelných zimních večerů se zapálenými svíčkami?

Rádi by jste měli originální vánoční dárky a ještě ke všemu vlastnoručně vyrobené?

A máte rádi pátek třináctého?

Tak to je naše svíčková dílna určena právě pro vás! Budeme vyrábět svíčky různých barev, tvarů a vůní. Dílničky si můžeme zpříjemnit šálkem kávy s domácím perníkem – kdo by se chtěl pochlubit nějakým svým výborným dezertem nebo cukrovím, může klidně přinést (-:. Dílničky jsou časově náročné hlavně kvůli tuhnutí parafínu, ale je možnost si svíčky vyzvednout i v pondělí odpoledne od 13.00 do 15.00 hod.

Kdy? V pátek 13.12. od 16.00 do 20.00 hod

Cena? 200,- Kč

Kde? Křižíkova 68a, Královo Pole – areál Královolské, na vrátnici vás nasměrují na pavlačový dům Meatfly a najdete nás ve 3. patře na konci chodby poslední dveře.

Co sebou? Pracovní oděv, přezůvky, krabičku na své výtvory, cokoli co si myslíte, že by šlo použít jako forma na svíčku – kelímky, malé skleničky, štamprle, apod. a hlavně dobrou náladu! Příchod nejpozději v 17.00 hod. Případně můžeme udělat bleší trh s vánočními recepty (-:

Vzhledem k tomu, že budeme pracovat s hořlavinou při vyšších teplotách není opravdu tento workshop vhodný pro děti.