Načítám Akce

Znáte tu pohádku kde Šípková Růženka probudí Boba a Bobka ? Ne ? Viděly jste, jak Mimoňové
rozmrazili Ledové království a princezna Elza s Harrym Potterem přebírali hrách a čočku ? Taky ne? Jak Dlouhý, Široký a Bystrozraký hledali ztracený lexikon kouzel a našli Červenou Karkulku, zase nic? Vypadá to na pěkný zmatek a nepořádek v pohádkové zemi, je potřeba dát pohádky do pořádku.
Proto hledáme statečné rytíře, kteří osvobodí tříhlavého draka, nene , osvobodí království a
nebojácné princezny, které nám pomůžou rozmotat tu motanici a vrátit pohádkové bytosti tam kam patří. Troufneš si ? Chceš poznat svět fantazie, kouzel a pohádek ? Chceš poznat nové kamárady?
Neváhej a přihlas se k nám do Země pohádek…

Ranní předávání dětí: vždy u brány Arboreta

Odpolední vyzvedávání: ve dnech, kdy se neplave – u brány Arboreta, jinak na bazéně TJ Tesla

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku a botanická zahrada je skvělé místo na vyžití, odříznuté od ruchů města. Součástí našich příměstských táborů je výuka plavání na bazéně TJ Tesla. Děti se tak během krátké doby mohou buď naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit.  Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři. Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení. Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde. Ke zdravotnímu posudku, prosím, poslat kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Originály všech dokumentů prosím poslat na adresu (obyčejně, ne doporučeně):
Michaela Hercíková
Čiperové
Radomská 471/5
Bohnice, 18100
Praha 8

Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává, až v den nástupu na tábor.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Přejít nahoru