Načítám Akce
akce již proběhla.

Hledáte pro své dítko zábavný a hravý příměstský tábor ? Právě jste ho našli!
S námi se Vaši malí piráti a malé pirátky, vydají na týdenní cestu za mokrým dobrodružstvím.
Trojice pirátských klanů si zvolí svého nejvyššího vůdce a vyrazí na divokých vlnách hledat ostrov mrtvých…. Budou si přát aby nenarazili na posádku prokletých, duše mrtvých či Krakena.
Snad jejich plavbu pohlídá mocná vládkyně moří a Vaši odvážní a stateční piráti proplují, prolezou, proskáčou a pokud přijdou o koráb tak i proplavou, zdárně až ke třpytivému, tajemnému pokladu.
Na této cestě je čeká spousta nelítostných úkolů a vzrušujících soutěží, proto si každé ráno protáhneme vrzající kosti drsnou pirátskou jógou, a začneme si hrát a tvořit , nebo možná nabrousíme své kordy, potopíme pár lodí, vydrancujeme pár truhlic s pokladem???
Naše posádka zkušených, zákeřných a bitvami protřelých pirátek, již nedočkavě vyhlíží tvé nalodění …

Ranní předávání dětí: vždy v Orlovně Maloměřice a Obřany

Odpolední vyzvedávání: ve dnech, kdy se neplave – v Orlovně, jinak na bazéně Ponávka

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku a okolí Orlovny v Obřanech je k tomu jako dělané. Součástí našich příměstských táborů je výuka plavání na bazéně Ponávka. Děti se tak během krátké doby mohou buď naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit.  Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři. Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Rezervace tábora  ZDE nebo u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení. Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde.
Ke zdravotnímu posudku, prosím, poslat kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Originály všech dokumentů prosím poslat na adresu (obyčejně, ne doporučeně):
Michaela Hercíková
Čiperové
Radomská 471/5
Bohnice, 18100
Praha 8

Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává, až v den nástupu na tábor.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Přejít nahoru