Načítám Akce
akce již proběhla.
Registrace

Přihláška Rusava 2020 PDF

Letní pobyt pro rodiny s dětmi plaváním, jógou pro děti i dospělé a aquaerobicem 

Pojeďte s námi do Hostýnských vrchů užít si krásné přírody a čerstvého vzdoušku!
Hotel Rusava stojí uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, která se nachází cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem a je křižovatkou turistických a cyklistických tras. Hotel Rusava nabízí ubytování různých kategorií – hotelové pokoje s bezbariérovým přístupem, chatky a bungalovy, širokou škálu služeb – wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití – bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti – kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.
Děti se mohou těšit na intenzivní kurz plavání s rodiči dvakrát denně. Ve vodě je vždy zkušená instruktorka, která má připraveny lekce tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plaveckých dovednostech, tak i v potápění. Vše probíhá hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější. Jako motivace jsou používány pestrobarevné pomůcky a hračky různých tvarů a materiálů, lekce je plná písniček, říkadel a her.

Bohatý program je určen pro děti od 1 roku – plavání, cvičení, jóga, masáže, vycházky do přírody, pro větší děti jsou připravené různé výtvarné činnosti, spousta soutěží a nebude chybět ani tradiční, a u dětí velmi oblíbené muzicírování s dětskými hudebními nástroji. Celým pobytem provází vždy tematicky vybrané pohádkové postavy, se kterými děti prožijí nejrůznější dobrodružství. Každý večer jim tito kamarádi zahrají pohádku na dobrou noc a někteří odvážlivci z řad diváků si budou moci ve večerníčku i zahrát.
Dospěláci se mohou těšit na aquaerobic a jógu pod širým nebem – pokud nám počasí bude přát (-:

Co nabízí blízké okolí?
Venkovní koupaliště – Pouhých 200 m pod hotelem najdete oblíbené letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Koupaliště bývá v provozu od června do září (v závislosti na počasí).
Hřiště a půjčování kol – Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu, přímo v areálu hotelu. Základní sportovní náčiní půjčujeme v hotelové recepci za drobnou úplatu, samotné hřiště je pro hotelové hosty k dispozici zdarma. Pokud zatoužíte vyrazit za hranice hotelového areálu, rádi vám zapůjčíme kolo nebo koloběžku. Ceník půjčovného a rezervace je možná v hotelové recepci.
Bowling – Bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Herna je vybavena dvěma dráhami se šňůrovými stavěči Vollmer a se scoringem Qubica AMF. Pro děti a méně zdatné hráče jsou obě dráhy vybaveny automatickými bumpery – zábranami proti pádu bowlingové koule do žlábku.
Masáže – Masáž, jako osvědčená metoda sloužící k uvolnění svalového napětí a odstranění bolesti ve svalech, nemůže chybět v nabídce služeb Hotelu Rusava. Dopřát si můžete klasické i speciální masáže dle aktuální nabídky.ZÁJEMCI O MASÁŽ JE TŘEBA NAHLÁSIT SE PŘEDEM NEBO UVÉST DO PŘIHLÁŠKY, MUSÍ BÝT OBJEDNÁNO PŘEDEM.

Ceny ubytování s plnou penzí:

Dospělí s plnou penzí                                                                               6 000,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí                                                            3 420,-

Děti do 3 let možnost dokoupení plné penze                                        300,-/den

Dospělí s plnou penzí APARTMÁN                                                           8 400,-

Děti od 3 do 12 let s plnou penzí APARTMÁN                                          4 620,-

Děti do 3 let zdarma, NEHRADÍ SE NEOBSAZENÉ LŮŽKO

Ceny programu:

Dítě                                                                                                                  2000,-

Dospělí                                                                                                             800,-

  • CENU ZA PROGRAM HRADÍTE SPOLKU ČIPEROVÉ V HOTOVOSTI PŘI PODPISU SMLOUVY.
  • CENU UBYTOVÁNÍ S PLNOU PENZÍ HRADÍTE PŘÍMO NA ÚČET HOTELU RUSAVA  DO DVOU DNŮ OD PŘIHLÁŠENÍ

 

PŘIHLÁŠKA

 

Rezervace místa
Pokoje si můžete rezervovat na info(zavináč)ciperove.com. Přihláška se odevzdává do 7 dnů od rezervace, kde se také hradí v hotovosti cena pobytu.
Cenu pobytu je třeba uhradit do týdne od rezervace.
Kontakt: 601 308 738