Načítám Akce
akce již proběhla.

Chcete zažít ten nejkouzelnější týden z celého léta ? Jste připraveni odhalit svět magie, lektvarů, kouzel a pokusů ?  Tak to jste tu správně. Hledáte dobrodružství a nové kamarády ?
V tom případě se přihlaste  na náš „ Kouzelnický tábor  –   Pokusy Hokusy“  my totiž hledáme nové  kouzelníky a kouzelnice do naší školy čar a kouzel.
Studovat magii budete v jedné ze tří známých kouzelnických kolejí……a která to bude?
Dozvíte se až u nás.
Kde uvidíte sopku soptit přímo na stole ?  U nás….. v tajné laboratoři  vážené profesorky Hokustóny  Pokustóny.
Nevíte ještě jak napsat tajný vzkaz ?  Nevadí……u nás se to snad, možná, určitě naučíte .
Vítejte na táboře čar, kouzel a magie. U nás se naučíte všechno, co by měli správní kouzelníci a kouzelnice umět.
Nebojte, nebudeme jen sedět v lavicích a v zakouřené laboratoři, čeká nás napínavá táborová hra,   jóga pro malé kouzelníky, plavání, záhadné tvoření a tajemné soutěže, vyzkoušíte si základní kouzelnické sportovní vybavení – ano , správně… řeč je o košťatech, košťátkách, smetácích a zametácích, která nejsou jen na zametání a snad, možná, nebo zcela určitě… dojde i – na pro všechny kouzelníky, kouzelnice, čaroděje a čarodějnice, známý famfrpál.

A teď důležitá otázka pro začátek :  copak je nej nej nej nejdůležitější pro každého kouzelníka, copak potřebuje každá čarodějnice ??? …… už víš….. tak neváhej a přihlas se na náš tábor!

Ranní předávání dětí: vždy v Orlovně Maloměřice a Obřany

Odpolední vyzvedávání: ve dnech, kdy se neplave – v Orlovně, jinak na bazéně Ponávka

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku a okolí Orlovny v Obřanech je k tomu jako dělané. Součástí našich příměstských táborů je výuka plavání na bazéně Ponávka. Děti se tak během krátké doby mohou buď naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit.  Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři. Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení. Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde. Ke zdravotnímu posudku, prosím, poslat kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Originály všech dokumentů prosím poslat na adresu (obyčejně, ne doporučeně):
Michaela Hercíková
Čiperové
Radomská 471/5
Bohnice, 18100
Praha 8

Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává, až v den nástupu na tábor.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Přejít nahoru