Načítám Akce
akce již proběhla.
Registrace

Jogínci je cvičení dětské jógy pro děti bez rodičů. Lekce mají pravidelný sled, aby děti věděly co je čeká. Začínáme vítacím rituálem a společným rozdýcháním. Hlavní část lekce je příběh, který děti prožijí – nebo spíše procvičí a učí se tak přirozeně jednotlivé pozice. Pomalejší části střídají hry, soutěže, honičky, atp. Během našich lekcí jde především o vnímání těžiště těla – balanční a protahovací cviky – a správné dýchání, což je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto se dýcháním jóga pozorně a dopodrobna zabývá. Důležitá v našem cvičení je motivace dětí. Využíváme oblíbené hudební nástroje, motivaci hlasem, příkladem, hrou, melodií či říkankou, obrázkem nebo hračkou a vlastními výrobky dětí.

Děti čeká nakonec krátká relaxace, aby si děti uvědomily rozdíl mezi napětím a uvolněním a samy se naučily uvolnit, když potřebují. A během relaxace možná přijde kouzelná víla a odmění děti za to, jak krásně cvičily. KOnčíme vybarvováním mandal. Lekce trvají 45-50 minut.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete rezervovat on-line nebo se domluvit buď telefonicky na 601 308 738 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče. Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Jak se omluvit?

Omluvit své dítě z lekce můžete zasláním SMS zprávy, e-mailem nebo přes internetové stránky. Omlouvat se tímto způsobem můžete i v neděli. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, aby jste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte lekci! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu.

Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit souběžně se zaplaceným kurzem. Náhrady je třeba vyčerpat do konce uhrazeného pololetí , nepřevádějí se do dalšího poletí. Tzn., že když si chcete vybrat náhradu lekcí, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte přijít 2x v týdnu na cvičení. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu.

Přejít nahoru