Načítám Akce
akce již proběhla.

Registrace

Připojil se k 7 ostatním

Tribe Loading Animation Image
Přihlásit se můžete zde

 

Příměstský tábor pro školní děti plný sportu a nevšední zábavy. Děti budou mít kromě pravidelných lekcí plavání v dráze a jógy příležitost vyzkoušet si i jiné netradiční sporty a sportovní vyžití např. navštívíme lanové centrum, Jump park, lezeckou stěnu apod.. Cílem tohoto tábora je také, aby děti více poznali své město Brno, ve kterém žijí.

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku, zahrada Orlovny je umístěna ve vnitrobloku, takže je úplně odříznuta od ruchu ulic a silnic. Má spoustu herních prvků – hřiště, lezecký jehlan, lanovku. Děti se během tábora mohou těšit i jednu noc v Orlovně s táborákem a noční hrou .

Základnou tohoto tábora bude Orlovna v Husovicích, plavat budou děti na bazénu TJ Tesla na Halasově nám. na Lesné – zde si budeme děti ráno přebírat.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení.Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.