Načítám Akce
akce již proběhla.

Na co se můžete v jogínkách těšit? Děti na nové podněty a kamarády a maminky na inspiraci a nové nápady jak si s dětmi hravě zdravě zacvičit. Pomocí říkanek a písniček a hraním na zvířátka nacvičujeme jednotlivé pozice a krátké sestavy. Nejde ovšem o nějaké výdrže, ale především o balanční a protahovací cviky a správné dýchání, zatím ještě s pomocí maminky. Lekce jsou přizpůsobovány vývoji dětí a jsou vedeny hravou formou.

Pomalu přecházíme od balančních cviků k nejlehčím pozicím. Do jednotlivých pozic děti přivede říkanka nebo pohádka nebo jen přirozené pohyby zvířátek. Mezi ty nejzákladnější pozice, které s dětmi začínáme nacvičovat, patří strom, motýlek, pes, kočka, střecha, ježek, pozice dítěte.

Důležitá v našem cvičení je motivace dětí. V lekcích nechybí ani prostor pro běhání a hry, aby děti svou energii využili na správném místě. Další částí lekcí jsou muzikohrátky s různými hudebními nástroji a na závěr si děti užijí i výtvarné činnosti.

Dětská jóga rozvíjí tvořivost, představivost, soustředění a pomáhá k sebepoznání. Maminky s dětmi si na konci vyzkouší relaxaci, která je přizpůsobena dětem. Lekce trvá 45 minut.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete rezervovat on-line nebo se domluvit buď telefonicky na 601 308 738 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče. Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Jak se omluvit?

Omluvit své dítě z lekce můžete zasláním SMS zprávy, e-mailem nebo přes internetové stránky. Omlouvat se tímto způsobem můžete i v neděli. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, aby jste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte lekci! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu.

Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit souběžně se zaplaceným kurzem. Náhrady je třeba vyčerpat do konce uhrazeného pololetí , nepřevádějí se do dalšího poletí. Tzn., že když si chcete vybrat náhradu lekcí, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte přijít 2x v týdnu na cvičení. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu.

Registrace

Buďte první!

Tribe Loading Animation Image