Načítám Akce
akce již proběhla.

Na co se můžete v jógahrátkách těšit? Cílem dětské jógy není naučit děti všechny pozice a trénovat výdrž v nich, ale jde o uvědomění si sama sebe, naučit se vnímat kdy je tělo uvolněné, správnému dýchání, trénování rovnováhy a vnímání rytmu. Dětská jóga pro nejmenší děti procvičuje různé cviky protahovací a balanční s pomocí maminky, jde o vzájemné naladění maminky a dítěte na společnou aktivitu. Pomalejší části střídají živější cvičení podkreslené písničkami. Ve cvičení trénujeme vnímání rytmu k čemuž využíváme u dětí oblíbené hudební nástroje.

Nejsnadnější a pro děti přirozené pozice s dětmi cvičíme pomocí říkanek a písniček. Maminky s dětmi si na závěr vyzkouší krátkou relaxaci, přizpůsobenou věku dětí, vybarví si mandalu a vytáhnou myšlenku na další dny. Našim přáním je aby se jóga stala maminkám novou inspirací a motivací jak s dětmi trávit společné chvíle. Lekce trvají 45 minut.

Dětská jóga rozvíjí tvořivost, představivost, soustředění a pomáhá k sebepoznání.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete rezervovat on-line nebo se domluvit buď telefonicky na 601 308 738 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče. Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Jak se omluvit?

Omluvit své dítě z lekce můžete zasláním SMS zprávy, e-mailem nebo přes internetové stránky. Omlouvat se tímto způsobem můžete i v neděli. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, aby jste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte lekci! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu.

Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit souběžně se zaplaceným kurzem. Náhrady je třeba vyčerpat do konce uhrazeného pololetí , nepřevádějí se do dalšího poletí. Tzn., že když si chcete vybrat náhradu lekcí, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte přijít 2x v týdnu na cvičení. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu.

Registrace

Buďte první!

Tribe Loading Animation Image