Načítám Akce
akce již proběhla.

Období, kdy děti chodí a začínají si být v chůzi jisté, začínají více prozkoumávat své okolí a překonávat překážky je velmi zábavné a veselé. Stejně tak se snažíme připravit naše lekce pro tuto věkovou kategorii. Využíváme pomůcky různých barev a materiálů, děti si užijí různé překážkové dráhy, tunely, běhání, ale trénují i jemnou motoriku a rovnováhu. S dětmi pracujeme 45 minut, dle jejich momentální nálady a možností. Konec hodiny můžete využít i ke zpívání či nějaké drobné výtvarné činnosti nebo povídání na různá témata, např. o výživě, první pomoci, o otužování apod.

Co budete potřebovat s sebou

  • pohodlné oblečení dítě i rodič a vhodnou obuv do tělocvičny nebo protiskluzové ponožky

Ceník cvičení

  • Pololetí – 21 lekcí = 2 520 Kč,
  • Kurzy cvičení probíhají vždy celé pololetí. Když se přidáte později, doplácíte zbývající lekce do konce pololetí.
  • Zkušební lekce = 170 Kč
  • Lekce trvá 45 minut.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete rezervovat on-line nebo se domluvit buď telefonicky na 601 308 738 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče.  Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Jak se omluvit?

Omluvit své dítě z lekce můžete zasláním SMS zprávy, e-mailem nebo přes internetové stránky. Omlouvat se tímto způsobem můžete i v neděli. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, aby jste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte lekci! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu.

Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit souběžně se zaplaceným kurzem. Náhrady je třeba vyčerpat do konce uhrazeného pololetí , nepřevádějí se do dalšího poletí. Tzn., že když si chcete vybrat náhradu lekcí, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte přijít 2x v týdnu na cvičení. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu.

Registrace

Buďte první!

Tribe Loading Animation Image