Načítám Akce
akce již proběhla.

Cvičení nejmenších obsahuje správnou manipulaci s dítětem v souvislosti s psychomotorickým vývojem dětí, zlepšuje koordinaci pohybů, rovnováhu, vede děti k uvědomování si vlastního těla. Maminkám nabízí možnosti, jak s dítětem mohou cvičit i doma a podporovat tak jeho zdravý vývoj. S dětmi pracujeme 30-45 minut, dle jejich momentální nálady a možností. Zbytek hodiny věnujeme např. povídáním na různá témata, např. o výživě, nošení v šátku, první pomoci, o otužování a dalších tématech.

Co budete potřebovat s sebou

  • miminka do 1 roku: body s dlouhým rukávkem, tepláčky, ponožky, látkovou plenku, maminky pohodlné obleční

Ceník cvičení

  • Pololetí – 21 lekcí = 2 520 Kč,
  • Kurzy cvičení probíhají vždy celé pololetí. Když se přidáte později, doplácíte zbývající lekce do konce pololetí.
  • Zkušební lekce = 170 Kč
  • Lekce trvá 45 minut.

Jak se přihlásit?
Zkušební lekci si můžete rezervovat on-line nebo se domluvit buď telefonicky na 601 308 738 nebo napište na info@ciperove.com. Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče. Zájemci o platbu na fakturu, můžete nám zaslat objednávku na e-mail. Počet lekcí se mění podle aktuálních svátků.

Jak se omluvit?

Omluvit své dítě z lekce můžete zasláním SMS zprávy, e-mailem nebo přes internetové stránky. Omlouvat se tímto způsobem můžete i v neděli. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, aby jste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte lekci! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu.

Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit souběžně se zaplaceným kurzem. Náhrady je třeba vyčerpat do konce uhrazeného pololetí , nepřevádějí se do dalšího poletí. Tzn., že když si chcete vybrat náhradu lekcí, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte přijít 2x v týdnu na cvičení. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu.