Načítám Akce
akce již proběhla.

TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN, BEREME POUZE NÁHRADNÍKY

Příměstský tábor pro děti od 4 let plný bloudění, her, plavání, zpívání, prostě nevšední zábavy. Během tábora budou mít děti pravidelné lekce plavání na tř. Generála Píky 11, jógu pod širým nebem a canisterapii no a samozřejmě a hlavně spoustu zábavy, her, legrace a nových kamarádů.

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku a botanická zahrada je ideálním prostředím s nádhernou přírodou v centru Brna.

Základnou tohoto tábora jsou učebny v Arboretu na tř. Generála Píky 1 a plavat budeme chodit nedaleko do plaveckého klubu na tř. Generála Píky 11.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů spolku nebo na: 601 308 738, info(zavináč)ciperove.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení částky za tábor, cenu tábora je tedy nutné uhradit do 3 dnů od přihlášení.Ostatní potřebné dokumenty – souhlas zákonného zástupce a potvrzení od lékaře je třeba dodat do 14 dnů od přihlášení. Informace k platbě přes fakturu najdete níže v ceníku.

Potřebné dokumenty k táborům ke stažení zde.

Týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.