Načítám Akce
akce již proběhla.

Kde a kdy

  • tř. Generála Píky 11
  • Kurz 23.4.- 25.6.2019 – 1300,- Kč ( v ceně zahrnuto hlídání)
  • Úterý 8:45 – 9:30 s hlídáním dětí

Úterní lekce jsou kondiční vhodné pro všechny věkové kategorie a jsou vítáni i muži! Během cvičení nabízíme hlídání dětí,které je již v ceně. Nejedná se o žádné choreografie a složité sestavy , ale kondiční protahovací a posilovací cviky využívající odporu vody.

Cvičení probíhá v bazénu hlubokém 130 cm o příjemné teplotě 30°C.

Při lekcích budeme používat různé pomůcky pro zvýšení efektu jednotlivých cviků a cvičíme za doprovodu hudby.Na cvičení do vody jsou vhodnější plavky vcelku a určitě nezapomeňte na pitný režim.

Ceník

  • Cena jednorázové lekce: 180,- Kč
  • Permanentka na 10 lekcí: 1300,- Kč (lekce 130,-)

Aquafitness se zaměřuje zejména na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a tvarování a zpevňování celého těla. Odpor vody je vyšší než odpor vzduchu. Tím pádem, je intenzita cvičení mnohonásobně vyšší, než u běžných cvičení, prováděných na suchu. Zároveň voda masíruje namáhané svaly.

Při cvičení ve vodě nedochází k sebemenším otřesům, takže šetříte klouby. Avšak i kardiovaskulární systém bude danou formu cvičení snášet o poznání lépe. Mezi další nesporné výhody patří: až čtyřikrát rychlejší redukce hmotnosti, než na suchu, výrazné rehabilitační účinky a v neposlední řadě se při něm nepotíme.

Je vhodný v každém věku a při každé hmotnosti.